Trikigry.com © Gametrick Network
 
 

 

 

Sponsored Ads:


 

Game Loading, please wait...

                      

Najnowsze gry

Najczęściej Grana

Online Games

Facebook CommentsNajnowsze gry


Pasjans Yukon

Najlepsze darmowe Pasjans Yukon gra. Przyzwyczaić się do tradycyjnych Klondike Solitaire? Pasjans Yukon będzie zdecydowanie uatrakcyjnić nawet! Twój cel w tej grze jest Przenieś wszystkie karty 4 fundamenty o kolorze od A do K. Kiedy mecz już się rozpocznie, 52 standardowych kart do gry trafi do 7 tableau Pale. Stos tableau po lewej stronie otrzymuje tylko 1 odkrytych kart, podczas każdego z pozostałych Pale tableau będą rozpatrywane 1 do 6 downturned karty od lewej do prawej, 5 odkrytych kart na górze. 4 Podstawy znajdują się w górnej części ekranu. Przed przejściem do fundamentów, karty mogą być organizowane na stosach tableau. Grupę kart mogą być przenoszone na kolejny stos tableau, jeśli wyjścia karty grupy jest w alternatywny kolor i natychmiast cjach niż najwyższej karty stos tableau docelowego, na przykład, grupy począwszy od 9 pik mogą być umieszczane na 10 kier lub 10 diamentów. Karty powyżej wyjścia karty grupy mogą być garnitur i sekwencji. Po usunięciu odkrytych kart stos tableau, można kliknąć, aby odsłonić najwyższej karty downturned. Stos tableau pusty mogą być zajmowane przez K lub grupy począwszy od K. Każda karta zostały przeniesione do Fundacji daje 500 punktów. Jeśli nie jesteś zadowolony z postępów, można kliknąć przycisk dać się na dole ekranu, aby zakończyć grę. Konkurować z przyjaciółmi i rodziną i zobaczyć, kto będzie ostatecznym mistrzem!

Przyzwyczaić się do tradycyjnych Klondike Solitaire? Pasjans Yukon będzie zdecydowanie uatrakcyjnić nawet! Twój cel w tej grze jest Przenieś wszystkie karty 4 fundamenty o kolorze od A do K. Kiedy mecz już się rozpocznie, 52 standardowych kart do gry trafi do 7 tableau Pale. Stos tableau po lewej stronie otrzymuje tylko 1 odkrytych kart, podczas każdego z pozostałych Pale tableau będą rozpatrywane 1 do 6 downturned karty od lewej do prawej, 5 odkrytych kart na górze. 4 Podstawy znajdują się w górnej części ekranu. Przed przejściem do fundamentów, karty mogą być organizowane na stosach tableau. Grupę kart mogą być przenoszone na kolejny stos tableau, jeśli wyjścia karty grupy jest w alternatywny kolor i natychmiast cjach niż najwyższej karty stos tableau docelowego, na przykład, grupy począwszy od 9 pik mogą być umieszczane na 10 kier lub 10 diamentów. Karty powyżej wyjścia karty grupy mogą być garnitur i sekwencji. Po usunięciu odkrytych kart stos tableau, można kliknąć, aby odsłonić najwyższej karty downturned. Stos tableau pusty mogą być zajmowane przez K lub grupy począwszy od K. Każda karta zostały przeniesione do Fundacji daje 500 punktów. Jeśli nie jesteś zadowolony z postępów, można kliknąć przycisk dać się na dole ekranu, aby zakończyć grę. Konkurować z przyjaciółmi i rodziną i zobaczyć, kto będzie ostatecznym mistrzem!

More : Freecell, Basen Maniac, Gangnam Solitaire, Snooker, Pasjans


 


Watch Gameplay Videos


Watch Canonical Launcher

Watch Spider Bug

Watch Renga Samurai

Watch Kaboomz 3

Online Browser Games

Strategy, Action, Sports and RPG games that you can play on your internet browser. Click here for all Online Browser Games
- Pasjans Yukon, Najlepsze darmowe , Najlepsze Arena Graczy trikigry.com! Możesz grać w najbardziej popularne gry strategiczne, gry wyścigowe, bitwy i walki gry, śmieszne gry dress up dla dzieci i dziewczyn, gry multiplayer, najlepsze przygody i gry akcji online. Odwiedź trikigry i być najlepszym graczem wszech czasów.

Game Jeux Spiele Juegos Giochi Jogo Oyunlar Spel Spel Igry Igra Jatekok Spillet Pelit Gry Jocuri Hry Spil

 

Strona główna | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Triki gry